Yeni Başlangıçlara İhtiyacım Var 30

Yeni Başlangıçlara İhtiyacım Var

Merhaba, bir kez daha hayatımda yeni şeylere, başlangıçlara ihtiyacım olduğunun farkına vardım. Aslında bunu bir süre önce fark etmiştim ancak üşengeçlikten dolayı aynı şekilde devam ettim.

Geçen gün akşam saat 23:00 gibi eve geldiğimde bunun bir kez daha farkına vardım ve açıkçası bu durum beni daha da rahatsız etmeye başladı. Bu sene üniversitenin açılmasıyla birlikte, aldığım derslerin gün ve saatlerinden dolayı haftanın 2 günü boşum, dersim yok. Yani haftasonu ile birlikte haftanın 4 günü boşum denebilir. Bu yüzden de neredeyse her gün dışardayım, evde oturamıyorum, zaman geçiremiyorum.

Bu durumun önüne geçmek için ya eskisi gibi spora başlamam ya da part-time kurumsal bir yerde iş bulmam gerekiyor. Spor konusunda fitness’tan ziyade kafes dövüşü ilgimi daha çok çekiyor. Daha öncesinde uzun bir süre ilgilendim ve bana çok şey kattı diyebilirim. Güç, kondisyon, teknik gibi konularda kendimi geliştirdim. Hele benim için en önemli olan şey, beni çok daha sakin biri haline getirmişti. Onun dışında yazın yaptığım staj beni çok yormuştu ama en azından zamanın nasıl geçtiğinin farkında değildim ve zaman zaman tatsızlıklar yaşasam da, genel olarak benim için çok keyifliydi. Bu yüzden kurumsal bir şirkette part-time çalışmak, benim için çok güzel olabilir. Görüştüğüm bir kaç şirket var, yakın zamanda belli olur diye düşünüyorum.

Bunun dışında farklı önerileri olan arkadaşlar, yorum yaparak belirtebilirler.

Bir Cevap Yaz