Projeler

Oyun Analiz

Oyun Analizhttp://www.oyunanaliz.com

Yıllar önce açtığım, belki de site işlerini ilk öğrendiğim ve kendimi geliştirdiğim oyun bloguna sürekli güncel kalamadığımdan ve başka işlerim olduğundan devam edemedim. Site şuan açık durumda, ancak güncel değil.

Kendimi toparlayıp, kaldığım yerden, eskisi gibi devam etmek istiyorum.


Nargile Delisi

Nargile Delisihttp://www.nargiledelisi.com

Blog işinin ne kadar zor olduğunu fark etmemi sağlayan nargile mekanlarını değerlendirdiğim blog için bir süre sonra güncelleyemediğim için ara vermek zorunda kaldım.


Luiqa

Luiqahttp://www.luiqa.com

Bu sefer farklı bir amaçla, farklı bir işleyişle yola çıktım. Sosyal medyadan bulduğum yazar arkadaşlara yazılar yazdırarak, sitenin kendi kendini döndürmesini sağladım. Böylece hem blog yazarlığına ilgisi olan kişileri tanıma fırsatı buldum ve onlara bu işin aslında çok da zor olmadığını kanıtladım. Ancak belli bir süre sonra zaman ayıramamdan dolayı, şuan askıda duruyor, güncellenmiyor.


AUTORAWhttp://www.autoraw.com

Arabayı aldığımda, başka bir gruba katılmak ve sıradanlaşmış gruplardan farklı olmak amacıyla kurduğum grupla belli bir süre sonra ilgilenememden dolayı ve grup üyeleriyle ve grup üyelerinin birbirleriyle yaşadığı sorunlardan dolayı devam edemedim. Başta yeni bir çevre, dostlar edinirken, sonrasında dostlardan çok, düşmanlar kazandığımı fark ettim.

Kısa bir süre sonra farklı kişilerle bir araya gelerek, tekrardan devam ettirmek istiyorum.


Bunların dışında bir çok projem oldu ama hep bana doğrudan bağlı oldukları için ve istikrar yakalayamadığım için tamamen sonlandırdım. Özellikle projelerin neredeyse tamamında, tek başıma olduğum için ve ittirici bir gücün olmaması yüzünden devam edemedim. Bu sayede, bir kez daha takım çalışmasının öneminin farkına vardım.